de eerste dag in groep 1-2a
Wat was het spannend vanmorgen, de eerste schooldag! Maar de kinderen hadden er geen last van, die hebben het meteen supergoed gedaan vandaag.
Willen jullie weten wat we vandaag allemaal mee hebben gemaakt? Kijk maar eens hieronder!
Eerst een rij maken, want met een fijne rij kan iedereen veilig en rustig naar buiten!
Lekker buiten spelen: leuk, leerzaam en gezond!
Van buiten spelen krijg je wel trek, dus lekker iets eten en drinken, op onze eigen plek. Wie klaar is, mag even een klein spelletje doen.
En dan natuurlijk echt aan het werk. We mochten lekker kiezen en weten nu al met welke spulletjes we aan welke tafel mogen werken. Superhandig, want de kast heeft dezelfde kleur sticker als de werktafel!
Tussen de middag eten we in de klas, met de overblijfouders, wat fijn dat zij er ook weer waren!
In de middag hebben we gezellig met z’n allen geknutseld, we hebben zonnen gekleurd en deze uitgeprikt of uitgeknipt. Ze zijn nog niet helemaal klaar, maar als ze klaar zijn, hangen we ze in de klas met onze foto’s erbij. Zo weet iedereen wie wij zijn!
We hebben nu alweer zin in morgen! Morgen is het dinsdag, dan is meneer Rick in de klas.